Модель: T-SA.TAH3734BM-10
EAN: 7314150308057
Виробник: BAHCO
Waga: 0.182 kg
Відгуки: 0
Punktak BAHCO TAH3734BM-10
Опис
Punktak BAHCO TAH3734BM-10
Punktak 10mm, długość 185mm, stal narzędziowa
Punktak przystosowany do pracy na wysokości wykonany jest ze stali narzędziowej. Narzędzie posiada końcówkę o średnicy 10 mm oraz ostrze o długości 30 mm, którego twardość wynosi 56–58 HRC.
Całkowita długość przyrządu to 185 mm. Konstrukcja obejmuje dwukomponentowe rękojeści, które poprawiają chwyt podczas użytkowania. Produkt jest zgodny z normą UNE 16575.