Модель: T-SA.TAH401-28
EAN: 7314150482962
Виробник: BAHCO
Waga: 0.21 kg
Відгуки: 0
Obcinarka BAHCO TAH401-28
Опис
Obcinarka BAHCO TAH401-28
Obcinarka do rur 3–28mm, wersja do pracy na wysokości
Obcinarka BAHCO TAH401-28 jest narzędziem przeznaczonym do cięcia rur miedzianych, aluminiowych oraz stalowych. Zakres pracy urządzenia obejmuje średnice od 3 mm do 28 mm, co umożliwia obróbkę różnego rodzaju instalacji.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do pracy na wysokości. Długość całkowita obcinarki wynosi 83 mm.