Модель: T-SA.SC150NGV
EAN: 7314150121854
Виробник: BAHCO
Waga: 0.133 kg
Відгуки: 0
Nożyczki BAHCO SC150NGV
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Nożyczki BAHCO SC150NGV
Nożyczki do kabli 150mm, 1kV AC, zgodne z IEC 60900
Nożyczki przeznaczone do cięcia kabli wykonane zostały ze stali. Narzędzie charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 150 mm oraz długością ostrza 38 mm.
Konstrukcja umożliwia bezpieczną pracę pod napięciem do 1 kV AC, co potwierdza zgodność z normą IEC 60900. Nożyczki posiadają dodatkowe właściwości użytkowe pozwalające na sprawne ściąganie izolacji z przewodów okrągłych.