Модель: T-SA.1931M/10T
EAN: 7314151049409
Виробник: BAHCO
Waga: 0.185 kg
Відгуки: 0
Klucz-zestaw BAHCO 1931M/10T
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zestaw kluczy BAHCO 1931M/10T
Zestaw 10 kluczy płaskich w rozmiarach 4–11mm
Zestaw zawiera 10 sztuk kluczy płaskich wykonanych ze stali chromowo-wanadowej. W skład kompletu wchodzą narzędzia o rozmiarach 4mm, 4,5mm, 5mm, 5,5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm oraz 11mm.