Модель: T-SA.895M-50-55
EAN: 7314151832957
Виробник: BAHCO
Waga: 1.573 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-50-55
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-50-55
Klucz płaski dwustronny 50mm, 55mm, długość 460mm
Klucz płaski dwustronny BAHCO 895M-50-55 to narzędzie przeznaczone do prac montażowych i demontażowych. Model ten posiada dwa końce robocze o rozmiarach 50 mm oraz 55 mm.
Narzędzie zostało wykonane ze stali. Całkowita długość klucza wynosi 460 mm.