Модель: T-SA.895M-46-50
EAN: 7314151832940
Виробник: BAHCO
Waga: 1.046 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-46-50
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-46-50
Klucz płaski dwustronny 46mm, 50mm, długość 381mm
Klucz płaski dwustronny marki BAHCO przeznaczony jest do prac mechanicznych wymagających obsługi śrub o rozmiarach 46 mm oraz 50 mm. Całkowita długość narzędzia wynosi 381 mm, co zapewnia odpowiednią dźwignię podczas pracy z elementami złącznymi.