Модель: T-SA.895M-41-46
EAN: 7314151832933
Виробник: BAHCO
Waga: 0.997 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-41-46
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-41-46
Klucz płaski dwustronny 41mm/46mm, długość 381mm
Klucz płaski dwustronny BAHCO 895M-41-46 wykonany jest ze stali. Narzędzie posiada dwa rozmiary robocze wynoszące 41mm oraz 46mm, co pozwala na obsługę połączeń śrubowych o różnych średnicach.
Całkowita długość klucza wynosi 381mm. Konstrukcja narzędzia umożliwia pracę w miejscach wymagających dostępu dla kluczy płaskich o wskazanych wymiarach.