Модель: T-SA.895M-32-36
EAN: 7314151832919
Виробник: BAHCO
Waga: 0.53 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-32-36
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-32-36
Klucz płaski dwustronny 32mm / 36mm, długość 307mm
Klucz płaski dwustronny BAHCO 895M-32-36 przeznaczony jest do obsługi śrub i nakrętek o rozmiarach 32 mm oraz 36 mm. Narzędzie posiada długość całkowitą wynoszącą 307 mm, co zapewnia odpowiednią dźwignię podczas pracy z połączeniami gwintowymi.