Модель: T-SA.895M-30-36
EAN: 7314151832902
Виробник: BAHCO
Waga: 0.5 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-30-36
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-30-36
Klucz dwustronny 30mm x 36mm, długość całkowita 305mm
Klucz płaski dwustronny BAHCO 895M-30-36 o wymiarach 30mm oraz 36mm przeznaczony jest do prac montażowych i warsztatowych. Całkowita długość narzędzia wynosi 305mm.