Модель: T-SA.895M-30-32
EAN: 7314151832896
Виробник: BAHCO
Waga: 0.37 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-30-32
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-30-32
Klucz płaski dwustronny 30mm, 32mm, długość 275mm
Klucz płaski dwustronny BAHCO 895M-30-32 przeznaczony jest do prac mechanicznych wymagających obsługi śrub o rozmiarach 30 mm oraz 32 mm. Całkowita długość narzędzia wynosi 275 mm, co pozwala na wygodną pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni.