Модель: T-SA.895M-19-24
EAN: 7314151832841
Виробник: BAHCO
Waga: 0.147 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-19-24
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-19-24
Klucz płaski dwustronny 19mm / 24mm, długość 206mm
Klucz płaski dwustronny marki BAHCO posiada otwory w rozmiarach 19 mm oraz 24 mm. Narzędzie charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 206 mm.