Модель: T-SA.895M-10-13
EAN: 7314151832759
Виробник: BAHCO
Waga: 0.037 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-10-13
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-10-13
Klucz dwustronny 10mm i 13mm, długość całkowita 110mm
Klucz płaski dwustronny przeznaczony do prac montażowych i obsługi połączeń śrubowych o rozmiarach 10 mm oraz 13 mm. Narzędzie charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 110 mm.