Модель: T-SA.895M-10-11
EAN: 7314151832742
Виробник: BAHCO
Waga: 0.032 kg
Відгуки: 0
Klucz: płaski BAHCO 895M-10-11
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Klucz płaski BAHCO 895M-10-11
Klucz płaski dwustronny 10mm, 11mm, długość 124mm
Klucz płaski dwustronny przeznaczony jest do prac montażowych z elementami złącznymi o rozmiarach 10mm oraz 11mm. Całkowita długość narzędzia wynosi 124mm, co umożliwia operowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.