Модель: T-SA.S4RM-30-36
EAN: 7314150179985
Виробник: BAHCO
Waga: 0.001 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO S4RM-30-36
Опис
Klucz oczkowy BAHCO S4RM-30-36
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką 30mm, 36mm, długość 360mm
Klucz oczkowy BAHCO to narzędzie wyposażone w mechanizm grzechotkowy, przeznaczone do pracy z nakrętkami i śrubami o rozmiarach 30mm oraz 36mm. Konstrukcja dwustronna zwiększa zakres zastosowań, umożliwiając obsługę dwóch różnych średnic za pomocą jednego narzędzia.
Produkt wykonany jest ze stali stopowej, co przekłada się na parametry techniczne materiału. Całkowita długość klucza wynosi 360mm, co pozwala na uzyskanie odpowiedniej dźwigni podczas operacji dokręcania lub odkręcania elementów złącznych.