Модель: T-SA.S4RM-21-27
EAN: 7314150179978
Виробник: BAHCO
Waga: 0.64 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO S4RM-21-27
Опис
Klucz oczkowy BAHCO S4RM-21-27
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką, rozmiary 21mm i 27mm
Klucz oczkowy dwustronny wyposażony w mechanizm grzechotkowy obsługuje dwa rozmiary śrub: 21 mm oraz 27 mm. Narzędzie zostało wykonane ze stali stopowej, co zapewnia wymaganą sztywność podczas pracy z elementami złącznymi.
Całkowita długość klucza wynosi 275 mm. Konstrukcja zintegrowanego mechanizmu grzechotkowego umożliwia efektywne dokręcanie i odkręcanie nakrętek bez konieczności zdejmowania klucza z elementu, co sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.