Модель: T-SA.S4RM-12-15
EAN: 7314150179954
Виробник: BAHCO
Waga: 0.171 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO S4RM-12-15
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Klucz BAHCO S4RM-12-15
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką, 12mm i 15mm
Klucz oczkowy typu dwustronnego został wyposażony w mechanizm z grzechotką, co usprawnia prace montażowe w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Narzędzie posiada dwa gniazda o rozmiarach 12 mm oraz 15 mm.
Całkowita długość konstrukcji wynosi 191 mm. Klucz został wykonany ze stali stopowej, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość materiałową podczas eksploatacji.