Модель: T-SA.1320SRM-14-19
EAN: 7314150190355
Виробник: BAHCO
Waga: 0.18 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO 1320SRM-14-19
Опис
Klucz oczkowy dwustronny 14mm / 19mm, długość 200mm
Klucz oczkowy typu S posiada konstrukcję dwustronną wyposażoną w mechanizm grzechotkowy, co umożliwia pracę z rozmiarami 14mm oraz 19mm. Całkowita długość narzędzia wynosi 200mm, co w połączeniu z wygiętym kształtem ułatwia dostęp do śrub w trudno dostępnych miejscach.