Модель: T-SA.1320RM-18-19
EAN: 7314153014559
Виробник: BAHCO
Waga: 0.2 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO 1320RM-18-19
Опис
Klucz oczkowy BAHCO 18-19
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką 18mm, 19mm, 230mm
Klucz oczkowy dwustronny wyposażony w mechanizm grzechotkowy obsługuje rozmiary 18mm oraz 19mm. Narzędzie charakteryzuje się całkowitą długością wynoszącą 230mm, co pozwala na operowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.