Модель: T-SA.1320RM-16-17
EAN: 7314153014542
Виробник: BAHCO
Waga: 0.16 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO 1320RM-16-17
Опис
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką 16mm / 17mm, 200mm
Klucz oczkowy dwustronny marki BAHCO posiada wbudowany mechanizm grzechotki, który umożliwia pracę w ograniczonych przestrzeniach. Narzędzie zostało przystosowane do obsługi śrub i nakrętek w rozmiarach 16 mm oraz 17 mm.
Całkowita długość klucza wynosi 200 mm. Element wykonano ze stali stopowej, co zapewnia wymaganą sztywność konstrukcji podczas pracy. Powierzchnia narzędzia została wykończona poprzez chromowanie oraz satynowanie, co nadaje jej matową strukturę.