Модель: T-SA.1320RM-12-13
EAN: 7314153014528
Виробник: BAHCO
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy BAHCO 1320RM-12-13
Опис
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką 12mm i 13mm
Klucz oczkowy dwustronny został wyposażony w mechanizm grzechotkowy, który usprawnia pracę z elementami złącznymi w rozmiarach 12mm oraz 13mm. Całkowita długość narzędzia wynosi 170mm, co pozwala na operowanie w ograniczonej przestrzeni roboczej.