Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-20-22
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-20-22 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-20-22
Модель: T-SA.4040M-20-22
EAN: 7314151078331
Виробник: BAHCO
Waga: 0.403 kg
Відгуки: 0
Опис
Klucz nasadowy z przegubem, rozmiary 20mm i 22mm, długość 305mm
Klucz nasadowy z przegubem przeznaczony do prac montażowych w trudno dostępnych miejscach. Narzędzie obsługuje dwa rozmiary śrub: 20 mm oraz 22 mm. Całkowita długość klucza wynosi 305 mm, co zapewnia odpowiednią dźwignię podczas pracy.