Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-18-19
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-18-19 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-18-19
Модель: T-SA.4040M-18-19
EAN: 7314151078324
Виробник: BAHCO
Waga: 0.393 kg
Відгуки: 0
Опис
Klucz nasadowy z przegubem 18mm/19mm, długość 303mm
Klucz nasadowy z przegubem marki BAHCO został wykonany ze stali stopowej. Narzędzie o łącznej długości 303 mm obsługuje dwa rozmiary śrub: 18 mm oraz 19 mm.