Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-16-17
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-16-17 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-16-17
Модель: T-SA.4040M-16-17
EAN: 7314151078317
Виробник: BAHCO
Waga: 0.209 kg
Відгуки: 0
Опис
Klucz nasadowy z przegubem, 16mm/17mm, długość 253mm
Klucz nasadowy z przegubem przeznaczony jest do obsługi śrub i nakrętek w rozmiarach 16 mm oraz 17 mm. Konstrukcja narzędzia pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach dzięki zastosowaniu przegubu, który umożliwia zmianę kąta ustawienia głowicy względem rękojeści.
Całkowita długość klucza wynosi 253 mm. Parametry konstrukcyjne narzędzia pozwalają na wykorzystanie go w standardowych pracach montażowych i serwisowych wymagających użycia kluczy nasadowych.