Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-14-15
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-14-15 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-14-15
Модель: T-SA.4040M-14-15
EAN: 7314151078300
Виробник: BAHCO
Waga: 0.198 kg
Відгуки: 0
Опис
Klucz nasadowy z przegubem, rozmiary 14mm i 15mm
Klucz nasadowy z przegubem o długości 249 mm jest wykonany ze stali stopowej. Narzędzie posiada specjalny profil Dynamic-Drive, który ułatwia pracę z elementami złącznymi.
Powierzchnia narzędzia została wykończona w technologii chromowo-niklowej i wypolerowana. Konstrukcja z przegubem zapewnia dostęp do trudno dostępnych miejsc oraz pozwala na regulację kąta pracy w trakcie obsługi śrub o rozmiarach 14 mm i 15 mm.