Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-12-13
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-12-13 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-12-13
Модель: T-SA.4040M-12-13
EAN: 7314151078294
Виробник: BAHCO
Waga: 0.16 kg
Відгуки: 0
Опис
Klucz nasadowy z przegubem, rozmiary 12mm i 13mm, długość 224mm
Klucz nasadowy z przegubem o długości 224 mm został wykonany ze stali stopowej. Narzędzie posiada specjalny profil Dynamic-Drive, który poprawia chwyt elementów złącznych podczas pracy.