Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-10-13
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-10-13 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-10-13
Модель: T-SA.4040M-10-13
EAN: 7314153000750
Виробник: BAHCO
Waga: 0.148 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Klucz nasadowy z przegubem, rozmiary 10mm i 13mm, długość 221mm
Klucz nasadowy z przegubem przeznaczony jest do obsługi śrub w rozmiarach 10 mm oraz 13 mm. Konstrukcja narzędzia pozwala na pracę w miejscach o utrudnionym dostępie dzięki zastosowaniu przegubu, co umożliwia zmianę kąta nachylenia głowicy względem rękojeści.
Produkt wykonany został ze stali stopowej. Powierzchnia klucza została wykończona warstwą chromowo-niklową i wypolerowana. Narzędzie wykorzystuje profil Dynamic-Drive, który ma na celu ograniczenie zużycia łbów śrub podczas pracy. Całkowita długość klucza wynosi 221 mm.