Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-10-11
Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-10-11 Klucz: nasadowy BAHCO 4040M-10-11
Модель: T-SA.4040M-10-11
EAN: 7314151078287
Виробник: BAHCO
Waga: 0.087 kg
Відгуки: 0
Опис
Klucz nasadowy z przegubem 10mm i 11mm, długość 199mm
Konstrukcja narzędzia o długości 199 mm posiada ruchomy przegub, umożliwiający dostęp do śrub w trudno dostępnych miejscach. Powierzchnia klucza jest polerowana oraz pokryta powłoką chromowo-niklową, co wpływa na jego wykończenie.