Модель: T-SA.TAH4040M-20-22
EAN: 7314150570959
Виробник: BAHCO
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Klucz BAHCO TAH4040M-20-22
Опис
Klucz BAHCO TAH4040M-20-22
Klucz nasadowy 12-kątny 20/22mm, długość 305mm
Klucz nasadowy 12-kątny wyposażony w przegub, przeznaczony do pracy z gniazdami o rozmiarach 20 mm oraz 22 mm. Narzędzie zostało wykonane ze stali, co zapewnia trwałość przy standardowych obciążeniach roboczych.
Konstrukcja narzędzia przystosowana jest do pracy na wysokości i posiada zintegrowane zabezpieczenie przed upadkiem. Całkowita długość klucza wynosi 305 mm, co pozwala na wygodne operowanie w miejscach o utrudnionym dostępie.