Модель: T-SA.TAH4040M-18-19
EAN: 7314150570935
Виробник: BAHCO
Waga: 0.491 kg
Відгуки: 0
Klucz BAHCO TAH4040M-18-19
Опис
Klucz BAHCO TAH4040M-18-19
Klucz nasadowy 12-kątny 18/19mm, długość 303mm
Klucz nasadowy 12-kątny posiada przegubową konstrukcję umożliwiającą pracę pod zmiennym kątem. Narzędzie zostało wykonane ze stali i wyposażone w gniazda o rozmiarach 18mm oraz 19mm.
Konstrukcja narzędzia przystosowana jest do pracy na wysokości i zawiera zintegrowane zabezpieczenie. Całkowita długość klucza wynosi 303mm.