Модель: T-SA.TAH4040M-16-17
EAN: 7314150570911
Виробник: BAHCO
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Klucz BAHCO TAH4040M-16-17
Опис
Klucz BAHCO TAH4040M-16-17
Klucz nasadowy 16mm/17mm, długość 253mm, 12-kątny
Narzędzie typu klucz nasadowy 12-kątny wyposażone jest w przegub ułatwiający pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Produkt posiada dwa gniazda o wymiarach 16mm oraz 17mm, co zapewnia wszechstronność w codziennych zadaniach warsztatowych.
Całkowita długość klucza wynosi 253mm. Wykonanie ze stali zapewnia odpowiednią wytrzymałość narzędzia. Wersja ta jest przeznaczona do pracy na wysokości i posiada wbudowane zabezpieczenie.