Модель: T-SA.TAH4040M-14-15
EAN: 7314150570898
Виробник: BAHCO
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Klucz BAHCO TAH4040M-14-15
Опис
Klucz BAHCO TAH4040M-14-15
Klucz nasadowy 12-kątny 14/15mm, długość 249mm
Klucz nasadowy BAHCO posiada konstrukcję 12-kątną oraz przegubową, co ułatwia obsługę śrub w miejscach o ograniczonym dostępie. Narzędzie zostało wykonane ze stali i charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 249 mm.
Konstrukcja narzędzia przystosowana jest do pracy na wysokości i wyposażona w zabezpieczenie. Gniazda klucza obsługują standardowe rozmiary 14 mm oraz 15 mm.