Модель: T-SA.TAH4040M-12-13
EAN: 7314150570874
Виробник: BAHCO
Waga: 0.195 kg
Відгуки: 0
Klucz BAHCO TAH4040M-12-13
Опис
Klucz BAHCO TAH4040M-12-13
Klucz nasadowy 12-kątny z przegubem, rozmiary 12mm i 13mm
Klucz nasadowy BAHCO TAH4040M-12-13 to dwustronne narzędzie typu 12-kątnego wyposażone w przegub. Produkt został wykonany ze stali i posiada długość całkowitą wynoszącą 224 mm.
Konstrukcja narzędzia została przystosowana do pracy na wysokości i zawiera zintegrowane zabezpieczenie. Klucz obsługuje gniazda o rozmiarach 12 mm oraz 13 mm.