Модель: T-SA.TAH4040M-10-11
EAN: 7314150570850
Виробник: BAHCO
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Klucz BAHCO TAH4040M-10-11
Опис
Klucz BAHCO TAH4040M-10-11
Klucz nasadowy 12-kątny 10-11mm, długość 199mm
Klucz nasadowy 12-kątny z przegubem został wykonany ze stali. Narzędzie posiada rozmiary gniazd 10mm oraz 11mm i charakteryzuje się całkowitą długością 199mm.