Модель: T-SA.TAH6M-30-32
EAN: 7314150400447
Виробник: BAHCO
Waga: 0.542 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-30-32
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-30-32
Klucz płaski dwustronny 30mm/32mm, długość 300mm
Klucz płaski dwustronny przeznaczony do pracy na wysokości, wyposażony w system zabezpieczający. Narzędzie wykonane jest ze stali i posiada rozstaw szczęk 30mm oraz 32mm. Konstrukcja narzędzia obejmuje główki płaskie odgięte o 15 stopni, co ułatwia pracę w ograniczonych przestrzeniach.
Długość całkowita klucza wynosi 300mm. Wykonanie narzędzia zapewnia zgodność z międzynarodowymi normami ISO 691, ISO 1085, ISO 3318 oraz ISO 10102.