Модель: T-SA.TAH6M-24-27
EAN: 7314150400430
Виробник: BAHCO
Waga: 0.356 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-24-27
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-24-27
Klucz płaski dwustronny 24mm, 27mm, długość 260mm
Klucz płaski dwustronny przeznaczony jest do prac na wysokościach i posiada zintegrowane zabezpieczenie przed upadkiem. Narzędzie zostało wykonane ze stali i wyposażone w główki odgięte pod kątem 15°, co ułatwia dostęp do śrub w ograniczonych przestrzeniach. Rozmiary robocze wynoszą 24mm oraz 27mm, przy całkowitej długości narzędzia 260mm.