Модель: T-SA.TAH6M-20-22
EAN: 7314150400423
Виробник: BAHCO
Waga: 0.231 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-20-22
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-20-22
Klucz płaski dwustronny 20mm/22mm, długość 225mm
Klucz płaski dwustronny o rozmiarach 20mm oraz 22mm wykonany został ze stali. Konstrukcja narzędzia obejmuje płaską główkę odgiętą pod kątem 15°, co pozwala na lepszy dostęp do elementów złącznych w ograniczonej przestrzeni. Całkowita długość klucza wynosi 225mm.