Модель: T-SA.TAH6M-18-19
EAN: 7314150400416
Виробник: BAHCO
Waga: 0.198 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-18-19
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-18-19
Klucz płaski dwustronny 18mm/19mm do pracy na wysokości
Klucz płaski dwustronny przeznaczony jest do prac na wysokości, wyposażony w specjalne zabezpieczenie zwiększające bezpieczeństwo użytkownika. Narzędzie zostało wykonane ze stali i charakteryzuje się rozmiarami końcówek 18 mm oraz 19 mm. Główki klucza są odgięte pod kątem 15 stopni, co ułatwia manewrowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Całkowita długość narzędzia wynosi 222 mm. Konstrukcja klucza jest zgodna z normami ISO 691, ISO 1085, ISO 3318 oraz ISO 10102, co potwierdza jego parametry techniczne. Model ten jest przeznaczony do intensywnego użytkowania w warunkach wymagających dodatkowych zabezpieczeń przed upadkiem narzędzia.