Модель: T-SA.TAH6M-17-19
EAN: 7314150370689
Виробник: BAHCO
Waga: 0.199 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-17-19
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-17-19
Klucz płaski dwustronny 17mm i 19mm, długość 215mm
Konstrukcja narzędzia obejmuje dwustronne końcówki o rozmiarach 17mm oraz 19mm. Główka klucza została odgięta o 15°, co ułatwia dostęp do śrub w ograniczonych przestrzeniach. Całkowita długość produktu wynosi 215mm.