Модель: T-SA.TAH6M-16-17
EAN: 7314150400409
Виробник: BAHCO
Waga: 0.12 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-16-17
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-16-17
Klucz płaski dwustronny 16mm/17mm, długość 201mm
Klucz płaski dwustronny przeznaczony do pracy na wysokości, wyposażony w system zabezpieczający przed upadkiem. Narzędzie wykonane ze stali posiada dwa rozmiary robocze: 16 mm oraz 17 mm.
Konstrukcja narzędzia uwzględnia główkę płaską odgiętą pod kątem 15°, co ułatwia dostęp do śrub w ograniczonych przestrzeniach. Całkowita długość klucza wynosi 201 mm.