Модель: T-SA.TAH6M-14-15
EAN: 7314150400393
Виробник: BAHCO
Waga: 0.124 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-14-15
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-14-15
Klucz płaski dwustronny 14mm/15mm, długość 183mm
Klucz płaski dwustronny przeznaczony jest do pracy na wysokości, wyposażony w system zabezpieczający przed upadkiem. Narzędzie o długości całkowitej 183mm posiada dwa otwory robocze o rozmiarach 14mm oraz 15mm. Główka klucza została odgięta o 15 stopni, co ułatwia dostęp do śrub w ograniczonych przestrzeniach.