Модель: T-SA.TAH6M-12-13
EAN: 7314150370672
Виробник: BAHCO
Waga: 0.101 kg
Відгуки: 0
Dwustronny BAHCO TAH6M-12-13
Опис
Klucz płaski BAHCO TAH6M-12-13
Klucz płaski dwustronny 12mm x 13mm, długość 164mm
Klucz płaski dwustronny o rozmiarach 12 mm oraz 13 mm został wykonany ze stali. Konstrukcja narzędzia obejmuje główki odgięte pod kątem 15°, co ułatwia pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Model ten jest przystosowany do pracy na wysokości i wyposażony w zintegrowane zabezpieczenie. Całkowita długość klucza wynosi 164 mm. Narzędzie jest zgodne z normami ISO 691, ISO 1085, ISO 3318 oraz ISO 10102.