Модель: T-SA.TAH317-40
EAN: 7314150482887
Виробник: BAHCO
Waga: 0.04 kg
Відгуки: 0
Do pracy na wysokości BAHCO TAH317-40
Опис
Rozwiertak BAHCO TAH317-40
Rozwiertak do rur, średnica 3–40mm, długość 43mm
Rozwiertak przeznaczony jest do obróbki rur w zakresie średnic od 3 mm do 40 mm. Narzędzie charakteryzuje się długością wynoszącą 43 mm.