Модель: T-SA.TAHSC2RM-27-30
EAN: 7314150339778
Виробник: BAHCO
Waga: 1.343 kg
Відгуки: 0
12-kątny BAHCO TAHSC2RM-27-30
Опис
Klucz nasadowy BAHCO TAHSC2RM-27-30
Klucz nasadowy 12-kątny 27mm/30mm, długość 450mm
Klucz nasadowy BAHCO TAHSC2RM-27-30 to narzędzie 12-kątne przystosowane do obsługi dwóch rozmiarów śrub: 27 mm oraz 30 mm. Konstrukcja mechanizmu zapadkowego wyposażona jest w 32 zęby, co pozwala na operowanie w ograniczonej przestrzeni.
Narzędzie zostało wykonane ze stali i zaprojektowane do użytku podczas prac na wysokościach, posiada zintegrowany system zabezpieczający. Całkowita długość klucza wynosi 450 mm.