Модель: T-SA.TAHSC2RM-19-22
EAN: 7314150339761
Виробник: BAHCO
Waga: 0.415 kg
Відгуки: 0
12-kątny BAHCO TAHSC2RM-19-22
Опис
Klucz nasadowy BAHCO TAHSC2RM-19-22
Klucz nasadowy 12-kątny 19mm, 22mm, długość 310mm
Klucz nasadowy dwustronny o konstrukcji 12-kątnej przeznaczony jest do obsługi śrub i nakrętek w rozmiarach 19 mm oraz 22 mm. Narzędzie zostało wyposażone w mechanizm o liczbie 32 zębów, co umożliwia pracę w ograniczonych przestrzeniach roboczych.
Konstrukcja narzędzia przystosowana jest do pracy na wysokości i posiada zintegrowane zabezpieczenie przed upadkiem. Całkowita długość klucza wynosi 310 mm, a do jego wykonania wykorzystano stal.