Модель: T-SA.TAHSC2RM-15-17
EAN: 7314150339785
Виробник: BAHCO
Waga: 0.305 kg
Відгуки: 0
12-kątny BAHCO TAHSC2RM-15-17
Опис
Klucz nasadowy BAHCO TAHSC2RM-15-17
Klucz nasadowy 12-kątny 15mm i 17mm, długość 280mm
Klucz nasadowy 12-kątny przeznaczony jest do obsługi śrub o rozmiarach 15mm oraz 17mm. Narzędzie zostało wykonane ze stali i wyposażone w mechanizm o 32 zębach, co przekłada się na pracę z określoną precyzją. Całkowita długość klucza wynosi 280mm.