Модель: T-SA.TAHSC2RM-13-17
EAN: 7314150339792
Виробник: BAHCO
Waga: 0.284 kg
Відгуки: 0
12-kątny BAHCO TAHSC2RM-13-17
Опис
Klucz nasadowy BAHCO TAHSC2RM-13-17
Klucz nasadowy 13mm, 17mm, długość 280mm, 12-kątny
Klucz nasadowy 12-kątny BAHCO o rozmiarach 13mm i 17mm został wykonany ze stali. Narzędzie wyposażone jest w mechanizm zębaty z 32 zębami, co przekłada się na pracę z określonym skokiem.
Konstrukcja narzędzia przystosowana jest do pracy na wysokości, posiada wbudowane zabezpieczenie. Całkowita długość klucza wynosi 280mm.