Модель: T-SA.TAHS4RM-8-11
EAN: 7314150349173
Виробник: BAHCO
Waga: 0.09 kg
Відгуки: 0
12-kątny BAHCO TAHS4RM-8-11
Опис
Klucz nasadowy BAHCO TAHS4RM-8-11
Klucz nasadowy 12-kątny 8–11mm, długość 151mm
Klucz nasadowy 12-kątny o rozmiarach 8mm, 9mm, 10mm oraz 11mm wykonany ze stali. Konstrukcja narzędzia została zaprojektowana w wersji z grzechotką oraz przełącznikiem, co umożliwia szybką pracę w ograniczonych przestrzeniach.
Model o długości całkowitej 151mm jest przystosowany do pracy na wysokości, co zwiększa jego funkcjonalność w warunkach wymagających dodatkowych zabezpieczeń. Narzędzie jest zgodne z normą DIN 7444.