Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN10014
Модель: T-XLN10014
EAN: 817050920048
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 12.3 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN10014
Zasilacz laboratoryjny programowalny 100V DC / 14,4A
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN10014 to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 1,44kW. Jednostka dostarcza napięcie wyjściowe 100V DC oraz prąd wyjściowy 14,4A. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością napięcia na poziomie 2,5mV oraz rozdzielczością prądu wynoszącą 1mA, przy stabilizacji napięcia ≤0,05%+ 25mV oraz stabilizacji prądu ≤0,05%+ 6mA. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego wynoszą ≤8mVrms oraz ≤80mVpp.
Wymiary obudowy wynoszą 420x43,6x432mm, a zasilanie przyjmowane jest w zakresie 100–240V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.