Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION MR3K160120
Модель: T-MR3K160120
EAN: 817050971200
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 23 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION MR3K160120
Zasilacz programowalny 0–160V / 0–120A, moc 3kW
Jednokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–160V DC oraz natężenie prądu do 120A. Urządzenie charakteryzuje się mocą maksymalną 3kW i funkcjonowaniem wielozakresowym, co umożliwia uzyskanie pełnej mocy znamionowej w szerokim spektrum napięć i natężeń. Rozdzielczość nastaw wynosi 10mV dla napięcia oraz 7,5mA dla prądu wyjściowego.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 420x88x532mm przystosowana jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C przy zasilaniu sieciowym 230V AC. W zestawie znajdują się: kabel zasilający oraz certyfikat kalibracji producenta. Opcjonalnie dostępny jest zestaw SASPVS. Produkt objęty jest 36-miesięcznym okresem ochrony gwarancyjnej.