Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION MR160120
Модель: T-MR160120
EAN: 817050971217
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 21.4 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION MR160120
Zasilacz laboratoryjny 0–160V / 0–120A, moc 3kW
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION MR160120 to jednokanałowe urządzenie programowalne, charakteryzujące się konstrukcją wielozakresową. Pozwala na uzyskanie maksymalnej mocy znamionowej 3kW w pełnym zakresie napięcia wyjściowego od 0 do 160V DC oraz natężenia prądu do 120A. Rozdzielczość ustawień wynosi 10mV dla napięcia oraz 7,5mA dla prądu wyjściowego, co zapewnia precyzyjną kontrolę parametrów pracy. Urządzenie zasilane jest napięciem 230V AC.
Konstrukcja o wymiarach 420x88x532mm przeznaczona jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający. Opcjonalnie dostępny: SASPVS. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.